2005 yılından itibaren beş duyumuzun en gizemlisi ve unutulmazına hitap eden XO Parfümleri yaz aylarında gün boyu cildinizde canlılık ve ferahlık hissi veren XO Perfume Body Spray Serisini üretti.

Kadınlar için Body Touch, erkekler için Body Performance adı altında tasarlanan parfümler herkesin teninde kendi ışığını yansıtarak yayılacak. Özellikle yaz aylarında kadın/erkek herkesin bir numaralı parfüm tercihi olmaya aday XO Body Touch ve Body Performance klasik ve çağdaş çizgilerin bir arada kullanıldığı parfüm şişelerinde, kadınların parıltılı tarafını erkeklerin ise maskülen yanını ortaya koyan tasarımıyla dikkatleri çekiyor.

Kullanıldığı andan itibaren vazgeçilmeniz olmaya aday “XO BODY TOUCH GOLD” içeriğindeki greyfurt, gül ve odunsu notları ile ferahlık ve zerafetin simgesi olacak. Egzotik kokusuyla size gün boyu eşlik edecek “XO BODY TOUCH GOLD” içeriğindeki zambak, ahududu ve yasemin esintileri ile gün boyu iyi moddasınız. Kendine değer veren bakımlı erkeklerin parfümü olma konusunda iddialı “XO BODY PERFORMANCE HIGH-ENERGY” mandalina, bergamot, kakule ve yeşil elma içeriği ile gün içinde ihtiyacınız olan enerjiyi teninizde hissedin. Günlük hayatın temposunda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz “XO BODY PERFORMANCE MAX-SPEED” içeriğindeki pembe biber, okaliptüs ve amber kristalleri ile hayatı maksimum hızda yaşayanların kokusu.

Yeni XO Perfume Body Spray ile uzun süreli ve doğal ferahlığın eşsiz keyfini gün boyu teninizde hissedin.